10 Mayıs 2013

Teknosa Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme!

Teknosa.com'da bir telefon beğendim ama aynısı mağazalarda yok müşteri hizmetleri bana dediki sadece internete özel dedi peki size soruyorum internetten alan uyanık mağazadan alan mağdur durum da kalıyor Teknosa gibi büyük güçlü bir firmaya bu yakışmaz.

Tolga 40 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

  • Tolga 10 Mayıs 2013

    Şikayetler / Alışveriş / Teknoloji Mağazaları / Teknosa / Şikayet No : 1790627 %100 Şikayetçi Profili Tüm Şikayetler Teknosa Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme! Tolga B. | 2013-05-10 12:29:39 Teknosa.com'da bir telefon beğendim ama aynısı mağazalarda yok müşteri hizmetleri bana dediki sadece internete özel dedi peki size soruyorum internetten alan uyanık mağazadan alan mağdur durum da kalıyor Teknosa gibi büyük güçlü bir firmaya bu yakışmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön