05 Eylül 2016

Teknosa Müdürünün Tavrı!

Bugün Gaziemir Optimum Mağazasına kızımın telefonu için kılıf ve kulaklık almak için gittim. Kılıfa görevli arkadaşınız bakarak olmadığını söyledi .biz de kulaklık kısmına geçtik. Bir adet kulaklık beğendik ve satın almak için kızıma kredi kartımı verdiğimde kızım kasadan geri döndü. 24 TL olarak gördüğümüz fiyat, kasada 45 TL olarak çıkmıştı. Önce reyon sorumlusunu çağırıp bize 45 TL'lik etiketi göstermesini istedik. Kendisi mağazada yapılandırma olduğunu, her ürünü tek tek kasaya okutmamız gerektiğini söyledi.

Biz de mağaza müdürü ile görüşmek istediğimizde ki kendisi arkamızdaydı ''ekmeğimizle oynamayın'' dedi. Sonrasında etiketi alıp laptopa koyarak, ''laptopu 45 liraya satayım olur mu öyle şey ben başka markete gittiğimde her ürünü kasaya okutuyorum'' dedi. (bağırarak) O anda ki kamera kayıtlarından görülür, bütün mağaza bizi izliyordu. Öncelikle ürün araya karışmış dedi.

Derya 207 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi05 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

  • Derya03 Eylül 2016

    Vardı. Bize sesini oldukça yükselterek dövmekle tehdit etti. O arada kızım 444lü numaranızı aradı ve mağaza müdürünüzün bütün bağırması oraya da kayıt edildi. Ardından etiketleri komple söktü ve müşteri hizmetlerindeki görevli ismini isteyince sinir krizi geçirerek yakasındaki isimliği sökerek fırlattı. (ismi Sinan Erman Başaran) içeri giderek geri geldi ve ürünü 24 TL'ye vereceğini ekmeğiyle oynamamız gerektiğini rica etti. Kızım da ürünü alarak kasaya gittiğinde arkasından gelerek ürün 45 TL mağazadan çıkar mısın yoksa ben çıkartırıyım mı diye bağırdı. Kendisini şikayet edeceğimizi söylediğimizde ise ben ruh hastasıyım psikolojik sorunlarım var der çıkarım beni çağırdıklarında ben de sizin ahlaksız terbiyesiz müşteri olduğunuzu anlatacağım dedi. Arkasından mağazada alışverişe devam etmek istediğimizi söylediğimizde ise s... Defolun mağazamızdan diyerek 2 kızım ve beni mağazadan kovdu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön