Teknosa Müdür Ve Personel Teşhir Ürününü Satmadı!

Ümit C. |

Teknosa Vialand Eyüp şubenizde 1.2504.29** stok numaralı iPad mini 16 GB Wi-Fi teşhir ürününü teşhir bölümünden alıp almak istememe rağmen satış elemanı ve müdürü bu ürünün satamayacaklarını, ürün kayması olduğunu daha önce 10 adet sattıklarını ve bu ürünü satamayacaklarını yanlışlık olduğunu söylediler.

Bu ürün 197 TL ve ellerinde stok olmasına rağmen neden satışı yapılmadı ve bu ürünün satılıp satılmadığını takip etmenizi istiyorum. Şayet 21.08.2016 saat 15:00'den itibaren birine satıldıysa bana niye satılmadığını? Alan kişinin satıcının veya müdürün akrabalık ve arkadaşlık bağının kontrolünü yapmanızı rica ediyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit C.
  25 Ağustos
  10:14

  Sayın Teknosa,

  yapmış olduğum şikayeti dikkate alıp mağaza yöneticisini arayıp sorduğum ürünün stok sorunu olduğu bilgisini alıp benim bildiğim bilgileri tekrar bana iletip bir şey yapamayacağınızın bilgisini paylaştığınız için minnettarım. Mağaza çalışanı ve müdürünün 197 TL'lik iPad fiyatını görünce ağzının sularının aktığını ve 1.2504.2968 nolu demo iPad stoğu Teknosa Eyüp Vialand da görünmesine rağmen beni salak yerine koyup stok geçişmesi olmuş diyen müdürünüzü koruyup bu ürünün şuanda o mağazada stoktan kalkmasına göz yumarak bu ürünün akıbetini araştırmayıp elimizden gelen budur diyen zihniyetniz için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. İyi çalışmalar diliyorum

 • 22 Ağustos
  10:21

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com