17 Şubat 2014

Teknosa Mouse Alıcımı Kaybetti.

Cevahir AVM 'deki Teknosa 'da Logitech m230 mouse 'umu garantiye verdim, sağ tuş bozuk diye. Ürünü verirken herşeyini kontrol ettim. Hiçbir eksiği yoktu. 17 gün sonra ürününüz geldi diye aradılar. Teknosa'ya gittim 1 saat sırada bekledikten sonra (servis acayip yavaş çalışıyor) ürünü teslim aldım.

O kadar sırada bekledikten sonra insan artık çıkıp gitmek istiyor. Eve gelince mouse'u deneyim dedim bir de baktım alıcısı ile gönderin diye yazmışlar. Ürünü gönderirken kontrol ettiğim halde!
Madem usb alıcısı ben gönderdiğimde yoktu o çok bilmiş çalışanınız uyarsaydı. Tüm herşeyiyle gönderdiğim halde ürün geldiğinde alıcısı yoktu. Teknosa bizzat kendisi kaybetmiştir usb alıcısını.

Sertaç 148 Okunma

Cevaplar

  • Sertaç 18 Şubat 2014

    Müsait olmadığım bir vakit arandım, dün akşam teknosayı aradığımda, tekrar arayacağız dendi fakat hala aranmadım. Bekliyorum

  • Teknosa Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön