01 Haziran 2016

Teknosa Mobile Vadettikleri Tarife Koşullarını İnkar Ediyorlar!

İlk geçiş yaparken 3 GB internet, sonrasında sadece hızınız düşüyor denildi Optimum Teknosa şubesinden ve ben bu bilgiye istinaden Teknosa Mobil'e geçtim. 3 GB bitti ama bir türlü bağlanamıyorum. Mağazaya gittim durumu anlattım oradaki arkadaş benim de bitti ama bağlanıyorum diye gösterdi. Sonra müşteri hizmetlerini arayın dedi.

Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım ve oradaki arkadaş ile de görüştürdüm, hatta telefonda ''nasıl böyle değil biz tüm müşterilerimize bu şekilde bilgi veriyoruz'' dedi, şikayet kaydı oluşturdum. Bugün ise aradıklarında sözlü beyana itimat etmiyoruz, mağazadan yazılı beyan almanız gerekiyordu denildi. Bir hatta geçerken mail mi isteyeceğim? Tarife koşullarını mağazadaki çalışanlar inkar ediyormuş. Böyle bir umursamazlık olamaz. Dün konuşturdum telefonda görüşme kayıtları dinlensin. Yeter artık bu operatörlere verdiğimiz paralar bu hatta geçmek için V*****e'a 80 TL ödedim.

Ezgi 1.035 Okunma

Cevaplar

  • TeknosaCell Temsilcisi27 Haziran 2016

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.06.2016 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla. Teknosa Mobil

  • TeknosaCell Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz http://www.teknosamobil.com/ adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla. Teknosa Mobil

  • Ezgi31 Mayıs 2016

    Evet aradılar ve sadece Teknosa'dan bu sebepten dolayı arıyoruz yazılı bir beyan olmadığı için sözünüzün hiçbir hükmü yok deyip kapattılar. Teknosa mağazasından yazılı beyan da alacağım ve mahkemeye kadar gideceğim. Arayan arkadaş da bu yüzden aradım hiçbir işlem yapamıyorum deyip kapattı aramış olmanız ne işe yarıyor o zaman aramayın arkadaş boş laf yapacaksanız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön