Teknosa Mobile Hattım Hala Açılmadı.

Kerem Han Ö. |

20 gün önce Teknosa Mobile x4 tarifesine maalesef geçiş yaptım. Hat 20 gündür açılmamıştı. Bu sabah açılacağı yönünde bir mesaj geldi 2 gün önce. Sabah T** hattım kapatılmış. Teknosa'nın verdiği hattı taktım fakat hat tanımlama yanlış yapılmış ve sim kart aktif olmadığından ne arama geliyor ne arama yapabiliyorum. Sabah saat 9'dan beri müşteri hizmetleri ile görüşüyorum. 444 numara zaten yanlış. Sürekli meşgul. Arıyorum kimsenin bir şey yaptığı yok. Dosya oluşturuluyor. Oluşturuldu diyerek telefon kapanıyor. Ben hayatımda böyle saçma bir şey görmedim. Sim kartın seri numarasını güncellemekten yoksunlar.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  15:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.01.2016 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Teknosa Mobil Müşteri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil

 • 08 Ocak
  13:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikâyetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 4445599 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.teknosamobil.com adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri