Teknosa Mobile 5 Gündür Geçiş Yapılamaması!

Süleyman A. |

Eşime telefon alırken Teknosa Mobile'a geçtiğimizde 400 TL indirim yapacaklarını söylediler pazartesi evrakları verdim salı günü kullandığım hat kapandı yeni hattım açılmadı. Teknosa müşteri hizmetlerini 3 sefer aradım sisteme giriş yapıldığı 24-48 arası açılacağı söylendi. Aradan 4 gün geçince müşteri hizmetlerine yazdım tekrar aradığımda sistem girişin olmadığı sisteme giriş yapıp acele bir şekilde hattım açılacağı yazımı gördüklerini ve 24 saat bulabileceğini söylediler yine bekledim ama yine açılmadı. Şimdi gidip yaptıkları indirimi olmadı ürünü iade edip eski hattıma geri döneceğim, insan bir hattı kullanmadan pişman olabiliyormuş.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  10:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.11.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Teknosa Mobil Müşteri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil

 • 30 Ekim
  08:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz http://www.teknosamobil.com/ adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil

 • Süleyman A.
  28 Ekim
  19:08

  Teknosa mağazasındaki satış danışmanları, Teknosa mobil müşeri hizmetleri yaptığım görüşmeler sonucu sorunun Avea kaynaklı olduğunu öğrendim. Avea kayıtlı hatlarıma ait herhangi bir borç olmamasına rağmen borcum varmış gibi kara listeye alındığım faturalı hat alamayacağıma dair not düşdüklerini ve bu durumun hala düzeltilmediğini nüfus cüzdanımın renkli bir şekilde taratım kendilerine iletmem gerektiğini gibi işi yokuşa süren istekleri ben ve Teknosa çalışanları tarafından yerine getirmeye çalışmamıza rağmen ama hattım bir hafta geçmesine rağmen açılmadı. Avea tarafından bir kez bire aranmadım ve sorulmadım