Teknosa Mobil Tekno Mobil Hat!

Nagihan C. |

07.10.2015 tarihinde Çorlu Otion AVM'deki Teknosa mağazasından bir telefon aldım ve kampanyası dolayısıyla Tekno MOBİL'e geçtim. Mağazadaki elemanlar sim kartın arkasındaki seri numarasını yanlış yazdıklarından dolayı 2 gün hatsız kaldım.

Defalarca çağrı merkezine kayıt bıraktım geri dönüş yapılmadı genel müdürlüğü aradım Teknosa mağazasına gelmemi ve yeni sim kart almamı söylediler Bunun üzerine 20 kilometrelik yol gidip yeni sim kart aldım bu sefer de ilk verdikleri sim kartın yedeğini vermişler 4 saat kullandım onu da kapatmışlar çağrı merkezini aradım eski kartınızın yedeği verilmiş dendi seri numaraları tutmuyormuş! Sizi dava edeceğim!

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  08:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil

 • 20 Ekim
  13:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz http://www.teknosamobil.com/ adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil