Teknosa Mobil Tarifeye Geçişte Yanlış Bilgilendirme.

Pınar Z. |

Tarifeye geçişte 4 GB internet kullanımı paketin dolması durumunda ise internetin tamamen kapanmayacağı fakat hızının düşeceği bilgisi verildi. Fakat müşteri hizmetlerinde S** Hanım ile görüştüm paketimin bitmesi ve internetimin tamamen kapanması sonucu.

Kendisi ilk paketin bittiğini ve internet hızında yavaşlama olmadığını direk internet bağlantısının kesileceği bilgisini verdi ardından bu şekilde bilgi verilmediğini söylediğimde paketinizin hızı yavaşlıyor fakat hızı çok yavaş olduğu için internete giremiyorsunuz internet sonlanmış dedi. Firmanın yanlış bilgi vermesi üstüne 24 ay taahhütle firmaya bağlı kalmam gerektiğini düşününce kesinlikle firmaya güvenilmemesi gerekiyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  15:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.01.2016 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil

 • 08 Ocak
  13:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikâyetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 4445599 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.teknosamobil.com adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri