15 Ekim 2016

Teknosa Mobil Şebeke Çekmiyor, İnternet Çok Yavaş.

Teknosa Mobil hat kullanmaktayım. Yaklaşık 6 aydır ikamet ettiğim evde telefonun çekmiyor. Müşteri hizmetleri ile 6 ay önce yaptığım görüşmede 4,5 geçiş sürecinde olduğu ve bu sebepten şebekenin zayıf olduğu bilgisi verildi. Fakat halihazırda yapılan bir çalışma bulunmamaktadır. Tekirdağ Altınova'nın birçok kesiminde Teknosa mobil hattım internet ve şebeke konusunda çok zayıf kalmaktadır mobil internet çok yavaş şebeke sinyali bulunmamaktadır. Arayanlar maalesef bana ulaşamamaktadır. Bu konu ile ilgili talebim Teknosa Mobil hattımın şebeke çekim sorunu nedeniyle sözleşmemin iptal edilmesini ve bu konudan dolayı tarafıma herhangi bir şekilde ödeme çıkartılmamasını rica ederim. Ya da şebeke ve internet sorunun ivedi bir şekilde çözülmesini rica ederim.

Kenan 1.497 Okunma

Cevaplar

  • Kenan21 Ekim 2016

    Teknosa Mobil hat kullanmaktayım. Yaklaşık 6 aydır ikamet ettiğim evde telefonun çekmiyor. Müşteri hizmetleri ile 6 ay önce yaptığım görüşmede 4,5 geçiş sürecinde olduğu ve bu sebepten şebekenin zayıf olduğu bilgisi verildi. Tekirdağ Altınova'nın birçok kesiminde Teknosa mobil hattım internet ve şebeke konusunda çok zayıf kalmaktadır mobil internet çok yavaş şebeke sinyali bulunmamaktadır. Arayanlar maalesef bana ulaşamamaktadır. Müşteri hizmetlerinin vermiş olduğu cevap bölgenize yayın yapan bir istasyon kurmamız gerekli fakat bu konu henüz gündemde değil. Benim cevabım; yani telefonum evimde çekmemeye devam edecek öyle değil mi? Gelen cevap; evet efendim henüz bu konu ile ilgili bir çalışma bulunmamaktadır. Teknosa mobil müşteri hizmetlerinin ivedi olarak hattımın bedelsiz olarak sözleşmemin iptali ile ilgili geri dönüş sağlamalarını rica ederim.

  • Kenan19 Ekim 2016

    Teknosa müşteri hizmetlerinin vermiş olduğu cevap bölgenize yayın yapan bir istasyon kurmamız gerekli fakat bu konu henüz gündemde değil. Benim cevabım; yani telefonum evimde çekmemeye devam edecek öyle değil mi? Gelen cevap; evet efendim henüz bu konu ile ilgili bir çalışma bulunmamaktadır. Teknosa mobil müşteri hizmetlerinin ivedi olarak hattımın bedelsiz olarak sözleşmemin iptali ile ilgili geri dönüş sağlamalarını rica ederim.

  • TeknosaCell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön