Teknosa Mobil İnternet Hakkında.

Selçuk M. |

05.07.2016 tarihinde Facebook'ta görmüş olduğum haber üyeliği tarafına hiçbir bilgilendirme uyarısı yapılmadan telefonuna '' Kolay Öde işlemi başarıyla gerçekleşti. Enterprix16 aboneliğiniz başladı. Hattınızdan 14 TL /7 günlük abonelik ücreti alındı". 3 aydır benden hizmeti almadığım halde ücret almışlar. Çağrı merkezi iptal işlemi için entreprix16 yazıp 3544 e mesaj atın diye yanlış bilgilendirme yaptılar 14 TL'yeniden üyelik ücreti aldılar. İptal yazmam gerekliliğini öğrendim bugün mesaj attım. Bu parayı bizden yine kestiler. Müşteri temsilciliğini aradım evet kesilmiş paranız faturaya yansımış dedi. İptal edilemez onay vermiş gözüküyorsunuz dedi. Onay vermeden bir tıklama ile kesilen 182.75 TL haksız kazancın iadesini istiyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Temmuz
  16:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.07.2016 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil

 • 09 Temmuz
  09:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz http://www.teknosamobil.com/ adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil