Teknosa Mobil Hat Kampanyası ve Bozuk Ürün İadesi.

Güneş G. |

21 Ağustos'ta Teknosa'dan Mobil hat kampanyası için 2 yıl taahhüt vererek bir telefon satın aldık. Telefon bozuk çıktığından ürünü iade ettik. Ancak telefon indirimi için aldığımız hattı geri almamakta Teknosa Mithatpaşa şubesi ısrar ediyor. Hattı iptal ettiklerini söyleyerek bizi kandırmaya çalışıyorlar. İndirim çekini bize ürün iadesine rağmen verdiklerinde (hediye çeki hattı 2 yıl kullanma sözü karşılığında veriliyor) bir sıkıntı olduğunu fark ederek Teknosa müşteri hizmetlerini aradığımızda bize yalan söylendiğini ve hattın iptal edilmediğini öğrendik. Bu sefer de Mithatpaşa şubesi bize zorla verdikleri indirim çekinin parasının bizden tahsil edileceğini (telefon faturasıyla) söyledi.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güneş G.
  22 Ağustos
  16:53

  Bugün Teknosa Mobil Hat hizmetlerinden arandım, hattın iptalinin gerçekleşeceğini ama (ürünü iade etmeme rağmen bana zorla verilen) 175 TL'lik hediye çekinin bedelinin telefon faturasıyla ödemek zorunda olduğumu ifade ettiler.
  Böyle olunca bozuk telefonu iade ettiğim halde, Teknosa şu an bana zorla 175 TL'lik indirim çeki satmış durumda. İradem dışında (bozuk ürünü iade etmeme rağmen) bana zorla satılmaya çalışılan 175 TL'lik hediye çekinin iptalini istiyorum.

 • 22 Ağustos
  09:24

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com