Teknosa Mobil Aşırı Faturalandırma!

Rahi Emir B. |

Tarifem de bulunan 1500 dakika ay içerisinde yetmemesinden dolayı, Teknosa mobilde ek konuşma paketi bulunmaması sebebiyle mağdur olmaktayım. Yaklaşık 1000 dk. daha bir konuşma gerçekleştireceğimi düşünürsek 400 TL civarı bir faturayı sırf Teknosa mobil abonesi olduğum için ödeyecek olmam bir ayrıcalık değil mağduriyet içermekte.

Zira diğer operatörlerde 250 dk. 5 TL gibi rakamlardan ek paketler var iken mağduriyet yaşamamız çok üzücü. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na şikayetimi bildirmiş olup on çözüm için sizlere ulaşmaktayım. Sorunumun çözümlemesi durumunda mağduriyete uğradığımdan ötürü hukuki yollara başvurarak zararımın giderilmesini hukuken talep edeceğimi bildirmek isterim.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rahi Emir B.
  17 Şubat
  01:54

  Evet arandım ve mecbur ödeyeceksiniz ek bir dakika paketi şu an için mevcut olmamakta dediler. Yani açık ve net Teknosa mobili tercih etmeyin...

 • 15 Şubat
  16:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.01.2016 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla.
  Teknosa Mobil