09 Temmuz 2016

Teknosa Milyon USD'Lik Yatırım ve Vasat Personel.

Teknosa Antalya alanyum mağazasından aldığım Samsung a5 marka cep telefonu 1 gün içinde şebeke hatasından dolayı kullanılamaz hale geldi ve hemen teknik servise iade ettik ve teknik servisten: "değişim veya iade " raporu çıktı.

Aldığımız yere iade için götürdüğümüzde;
1) Teknosa Antalya alanyum mağazası PC' lerinin çalışmadığını ve Teknosa Antalya terracıty mağazasından iade işlemlerinin yapmamız gerektiği söyledi, başka bir şubeye gönderdi.
2) Teknosa Antalya terracıty mağazası çalışanları; teknik servisli rapor olması rağmen hukuksal olarak suç işleyerek iade etmek istemediler. Suç işlediklerini söylememize rağmen dikkate bile almadılar. Hediye çeki vermek istediler.
3) bizde müşteri hizmetlerini arayıp durumu anladık ve terracıty mağazasına e-mail ile bildirim yaptılar. Ancak yine olumsuz yanıt aldık. Bizde nazikliği bırakıp kaba davranınca hemen iade ettiler.

Ozgur 69 Okunma

Cevaplar

  • Ozgur16 Mart

    Biz çözdük, direk gittik bağırdık, personele ağır konuştuk hemen iadesini yaptılar

  • Teknosa Temsilcisi09 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön