Teknosa Mahkeme Kararı Para İadesinin Ödenmemesi!

Tc Ümit Ö. |

19 Eylül tarihinde Hakem Heyeti tarafından verilen para iadesi kararı Teknosa tarafından merkezimizden bir cevap gelmedi denilerek ödenmiyor. Bir şirket merkezi hakem heyeti kararı için ne cevap verecektir ki? Sadece parayı ödememek için zaman kazanıyorlar. Teknosa gibi bir firma bunu yapıyorsa yandık. Sonra müşteri memnuniyeti için para harcarlar. Mahkeme kararının uygulanmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Ümit Ö.
  21 Kasım
  19:21

  Tam 9 hafta sonra gajem heyeti para iadesini kabul ettiklerini ve para iadesinin yapılmasını istediğim teknisa şubesini öğrendiler. Aynı günün akşamı belirttiğim şubeye gittiğimde kendilerine bilgi verilmediğini söylediler. Şaşırdık mı? Hayır. Neden? Çünkü kurumsal bir firma. Artık yalvarma modunda dakikalarca rica ile Teknosa merkezini arattırıp yalan söylemediğimiz ispatladık. Parayı alabildik mi peki? Hayır. Neden? Çünkü Teknosa kurumsal bir firma. Sana hediye olarak alınan, yıllar önce dünyanın öbür ucundan gelen ve şu anda hayatta olmayan bir akrabanın kredi kartını istediler. Bunun olamayacağını onlara anlatabildim mi? Hayır. Beter olun demiştim ya, yanılmışım! BES beter olun.

 • Tc Ümit Ö.
  13 Kasım
  16:29

  27 Kasım 2014 PERŞEMBE


  Resmî Gazete


  Sayı: 29188

  YÖNETMELİK

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığından:

  TÜKETİCİ hakem heyetleri yönetmeliği

  Karara itiraz

  MADDE 28 – (1) Taraflar, tüketici hakem heyetinin kararlarına karşı tebliğ tarihinden itibaren on beş gün içinde tüketici hakem heyetinin bulunduğu yerdeki tüketici mahkemesine itiraz edebilir. İtiraz, Tüketici Hakem Heyeti kararının icrasını durdurmaz. Ancak talep edilmesi şartıyla hâkim, Tüketici Hakem Heyeti kararının icrasını tedbir yoluyla durdurabilir.

 • Tc Ümit Ö.
  13 Kasım
  16:23

  Teknosa sen neymişsin ya. Şikayet varın yarısı senin şikayetlerinle dolu. Yüzlerce insana mahkeme kararına rağmen ödeme yapmıyormuşsun. Bedava satsanız dükkanınızın önünden geçilmez artık. Sabancı gibi bir holding'in rezil rüsva kuruluşu. Bu kadar kanunları uygulamayıp müşteri memnuniyeti sıfırın altında olan bu büyüklükte firma yoktur Türkiye'de. Rekabet kuruluda 18 milyon TL ceza kesmiş size. Ohhh. Beter olun inşallah.

 • Tc Ümit Ö.
  03 Kasım
  14:39

  Karar tarihi üzerinden tam 6 hafta geçmiş olmasına rağmen (karara itiraz süresi 15 gün) halâ hukuk servisimizden yanıt bekliyoruz, o sebeple ödeme yapamıyoruz cevabını alıyorum. Adaletin yavaş işlemesi sebebi ile kimse kanunları takmıyor...

 • 15 Ekim
  09:47

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com