Teknosa Mağazadan Hemen Teslim Olarak İnternetten Satılan Ürünün 1 Gün Sonra Hazırlanması!

Etem T. |

Teknosa.com adresinden yaptığım alışverişte "Hemen Teslim" seçeneği ile siparişiniz, 1 saat içinde seçtiğiniz mağaza tarafından hazırlanacaktır. Siparişiniz hazırlandığında üyelik e-posta adresinize "Siparişiniz Sizi Bekliyor" başlıklı bir e-posta gönderilecektir. Siparişiniz hazır olduktan sonra mağazamızdan teslim alabilirsiniz. 3 iş günü içinde teslim alınmayan siparişler otomatik iptal edilmektedir" yazmasına rağmen ürün ertesi gün hazırlanmaktadır. Sipariş pazar günü verildiği öne sürülerek işleme alınmamıştır. İnternette yer alan bu reklam yanıltıcıdır. 2 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen herhangi bir geri dönüş olmamıştır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Etem T.
  22 Aralık
  17:39

  Teknosa.com adresinden yaptığım alış verişte "Hemen Teslim" seçeneği ile siparişiniz, 1 saat içinde seçtiğiniz mağaza tarafından hazırlanacaktır. Siparişiniz hazırlandığında üyelik e-posta adresinize "Siparişiniz Sizi Bekliyor" başlıklı bir e-posta gönderilecektir. Siparişiniz hazır olduktan sonra mağazamızdan teslim alabilirsiniz. 3 iş günü içinde teslim alınmayan siparişler otomatik iptal edilmektedir" yazmasına rağmen ürün ertesi gün hazırlanmaktadır. Sipariş pazar günü verildiği öner sürülerek işleme alınmamıştır. İnternette yer alan bu reklam yanıltıcıdır. 2 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen herhangi bir geri dönüş olmamıştır.

 • 21 Aralık
  10:57

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com