21 Aralık 2015

Teknosa Mağazadan Hemen Teslim Olarak İnternetten Satılan Ürünün 1 Gün Sonra Hazırlanması!

Teknosa.com adresinden yaptığım alışverişte "Hemen Teslim" seçeneği ile siparişiniz, 1 saat içinde seçtiğiniz mağaza tarafından hazırlanacaktır. Siparişiniz hazırlandığında üyelik e-posta adresinize "Siparişiniz Sizi Bekliyor" başlıklı bir e-posta gönderilecektir. Siparişiniz hazır olduktan sonra mağazamızdan teslim alabilirsiniz. 3 iş günü içinde teslim alınmayan siparişler otomatik iptal edilmektedir" yazmasına rağmen ürün ertesi gün hazırlanmaktadır. Sipariş pazar günü verildiği öne sürülerek işleme alınmamıştır. İnternette yer alan bu reklam yanıltıcıdır. 2 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen herhangi bir geri dönüş olmamıştır.

Etem 67 Okunma

Cevaplar

  • Etem 22 Aralık 2015

    Teknosa.com adresinden yaptığım alış verişte "Hemen Teslim" seçeneği ile siparişiniz, 1 saat içinde seçtiğiniz mağaza tarafından hazırlanacaktır. Siparişiniz hazırlandığında üyelik e-posta adresinize "Siparişiniz Sizi Bekliyor" başlıklı bir e-posta gönderilecektir. Siparişiniz hazır olduktan sonra mağazamızdan teslim alabilirsiniz. 3 iş günü içinde teslim alınmayan siparişler otomatik iptal edilmektedir" yazmasına rağmen ürün ertesi gün hazırlanmaktadır. Sipariş pazar günü verildiği öner sürülerek işleme alınmamıştır. İnternette yer alan bu reklam yanıltıcıdır. 2 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen herhangi bir geri dönüş olmamıştır.

  • Teknosa Temsilcisi21 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön