20 Temmuz 2013

Teknosa Mağaza Müdürünün Tavrı!

Teknosa ve Destek Bilişim ile problemler yaşamaktayım. Bu süreçte 15 Temmuz 13 günü Teknosa Müşteri hizmetlerinden bir personel bana yanlış beyanda bulunarak telefonu teslim ettiği Teknosa bayinden ürününü yenisini alacağımı söyledi.

Bunun üzerine şehir dışında bulunmamdan dolayı gerekli belgeleri bıraktığım kızkardeşimi Teknosa bayine gönderdim. Ancak Bandırma ilçesi Liman AVM Teknosa mağaza müdürü olduğunu öğrendiğimiz bey kızkardeşime karşı son derece kaba bir yaklaşım sergilemiş ve kardeşim ile beni suçlamıştır.

Aydin 104 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön