Teknosa Lisanssız Windowslu Desktop Satışı!

Ümit K. |

Masaüstü bilgisayarımda bazen açılmama sorunu çıktı. Maltepe Cevizli Teknosa şubesine ürünü götürdüm. Serviste Ekran kartı ve HDD değiştirilmiş, format atılmış dediler. Teslim aldım. Buraya kadar herşey güzeldi. (Hızlı servis, İlgili personel vs. ) Bilgisayarı kurdum windows yeni kurulduğu için güncellemelere başladım.

Ancak ürün anahtar kodu girilmemiş. Kasanın herhangi bir yerinde de ürün anahtarı yok. Teslim aldığım mağazanın telefonlarına cevap veren yok. Tedarikçi İnselberg bilişime ulaştım bana verilen cevap; Bilgisayarınızda demo windows kuruludur, Windows lisansı almanız gerekli. !! Teknosa müşteri hizmetleri hala konuyu araştırıyormuş. Bilgisayarımın kasasını da ezmişler. Hala bekliyoruz

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  10:40

  Sn. Yetkili ;

  .Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

 • Ümit K.
  20 Mart
  22:16

  Beni kimse aramadı.. Hiçkimse bilgilendirme yapmadı. Teknosa yı kınıyorum. Hiç bir şey yapmadan yapmış gibi gösteriyorlar.

 • 20 Mart
  17:34

  Sn. Yetkili ;

  .

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com