Teknosa LG 55 Lf 650V Ekranında Karartı!

Cemal Cihan E. |

29/09 tarihinde kurulumu yapılan ürünümün, 30/09 tarihinde testini yaptım. LG'nin ekranında karartılar lekeler tespit ettim. Cevahir Teknosa merkezinden ürün alınırken, üründen memnun kalınmazsa 30 gün içinde değişimi yapılıyor şeklinde bilgi verildi. Bunun üzerine ürünü aldım. Bugün çağrı merkezini aradığımda böyle bir prosedürümüz yok dendi. Elimde yazılı belge olmadığı için kanuni olarak bir yaptırım uygulatamıyorum. Teknosa firmasını adına yakışmayan bu tutumundan ötürü kınıyorum.
Kanunen 15 gün içerisinde ürünü koşulsuz iade edebilme hakkımı kullandırtmıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemal Cihan E.
  08 Ekim
  19:06

  Merhaba,
  verdiği sözleri tutamayan, tüm işi müşteriye ürünü satmak olan, müşteri memnuniyetini düşünmeyen bir firmasınız. Ne hatalı ürünü alırsınız ne de müşterinin taleplerini yerine getirirsiniz. Bugün 9 kere aramama rağmen cevahir alışveriş merkezindeki Teknosa şubenize ulaşamadım. Ürün değişiminin eşim de çalıştığı için saat 18'den sonra yapılmasını pek çok kez rica etmemize rağmen ürünü almak için 13:00'da gelindi. Ürün tesliminde de aynı sorunu yaşamamak adına sorunumuzu tekrardan firmaya iletmek istedik fakat muhatap bulamıyoruz. Müşteri memnuniyetinin olmadığı, çalışanlarının bu denli vurdum duymaz olduğu bir firmadan bir daha ürün almayacağım.

 • Cemal Cihan E.
  05 Ekim
  13:50

  Merhaba,

  teknosayı bu süreçteki tutumundan ötürü kınıyorum.tv'yi LG'den değişim onayını aldım. Ürünün gönderim saatini 18'den sonra yapılması yönündeki talebimi bile yerine getiremeyen vasat bir firmasınız (Teknosa). Bir daha hiçbir şekilde sizden ürün almayacağım.

 • 01 Ekim
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  TeknoAsist Merkezi
  444 55 99 / www.teknosa.com