18 Ekim 2016

Teknosa Led TV'yi Alınan Gün Değişim İstedim Yapamıyoruz Dediler.

Teknosa / Armonipark şubesinden evim için hediye alınan " Philips 55 pus 6401/12 " model 4K ühd LED TV'nin renkleri kötü. Öylesine kötü ki kanal logolarında dahi sarılar yeşile, maviler mora, kırmızılar turuncuya kaçıyor. Bunun dışında TV' yi tam karşısından izlerseniz sorun yok (renkler hariç), az bir şey yanına geçtiğinizde ne kontrast kalitesi kalıyor, ne de görüntü. İlgili mağazadan dilerlerse gelip görebilirler ulaşım bizzat tarafıma ait olacaktır. Fakat mağazayı arayıp, durumu samimiyetimle aktarmama ve farkı ne ise verip daha üst bir model TV almak istedim. Bunun mümkün olmadığını, sadece arıza durumunda yardımcı olabileceklerini ilettiler. Yani benim bilgim dışında alınan bir ve monte edilen bir TV ile mutsuz bir birkaç yıl geçirmek zorunda mıyız? İade değil sadece üst modeli ile farkı ödenerek değişim talebime dahi hayır diyorlar. Teknosa; nerede müşteri memnuniyeti?

Tayfun 278 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun 22 Ekim 2016

    hiçbir şekilde ilgilenmediler. Burada da göstermelik cevap yazıyorlar. Telefonda aldığım cevap yazdığım ile aynı. Ayrıca TV özellikletinde yazan ile kişiye izlettiriken çok farklı. vaat edileni vermiyor. Teknosa müşteri memnuniyetinde kaldı. İlgisizliğiniz için teşekkürler.

  • Teknosa Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön