Teknosa Kutudan Arızalı Çıkan Ürün!

Hilmi A. |

4 Şubat 2015 Çorlu Teknosa'dan satın almış olduğum Piranha Dijital Araç Kayıt Cihazı orijinal ambalajından arızalı çıkmıştır. 2 gün sonra teknik servise gönderdiğim ürün için arızanın kullanıcı hatasından kaynaklandığı iddia edilerek ücret talep edilmektedir! Hiç kullanmadığım arızalı çıkan bir ürün için asla ücret ödemeyeceğim. Her türlü yasal hakkımı arayacağım. Şikayetimi her türlü mecrada dile getireceğim. Şikayetimin ilgililer tarafından takip edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilmi A.
  02 Mart
  18:54

  Benim hiç kullanmadığım bozuk bir ürün için kullanıcı hatası iddiasıyla tekrar ücret talep edildi. Şikayetimi defalarca anlatmama rağmen muhatap bulamadım. Mağazada aldığım cihazı kırarak kendilerine iade ettim teslim almadım. yazıklar olsun bir daha Teknosa\'dan hiçbir şey almam. Bundan sonra bütün Teknosa\'yı bedava verseniz sizin bir toplu iğnenizi dahi almam. yazıklar olsun.

 • 02 Mart
  16:13

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com