25 Mart 2013

Teknosa Kusurlu Ürünün Arkasında Durmadı!

Teknosa internet mağazasından 2 ay önde iphone 3gs sipariş verdim ve aldım ürün bir aylık kullanımım sonrasında wifi sorunu ile karşılaştım ağ bulmamak şikayetiyle teknosa Sakarya / Serdivan Alışveriş Merkezinde ki mağazasında servise garantiye yolladım ürünüm 1 aydır 3 defa yetkili servisine gönderildi ve sorunum çözülemedi.

Son gidişinde kullanıcı hatası adı altında 46 tl servis ücreti talep ettiler soruyorum wifi problemi nasıl kullanıcı hatası olabilir 1 ay içerisinde nasıl bozmuş olabilir kullanıcı ürünün arkasında durulmadığı gibi gayet ilgisiz personelleri ile karşı karşıya kaldım. Firma yetkililerinde sorunumun çözülmesini yada para iadesini yada değişimini istiyorum.

Tugay 115 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön