Teknosa Kusurlu Telefon!

Serkan K. |

Teknosa Akasya AVM şubesinden LG y90 h500 model bir telefon aldım. Ertesi gün telefonda bir problem olduğunu fark ettim ve mağazaya geri gittim. Herhangi bir şekilde ilgilenmediler. Telefondaki sistemsel sorunu anlatmaya çalıştım dinlemediler. Annemin doğum günü için hediye almıştım. Servise göndermemi, servisi kabul etmiyorsam Tüketici Hakem Heyeti'ne gitmemi söylediler.

Bir de üstüne üstlü yalan ve yanlış bilgiler vermekteler. Telefonu internetten alsaydım iade edebileceklerini mağazadan aldığım için herhangi bir işleme alamayacaklarını belirttiler. Resmen başlarından savdılar. Aldığıma alacağıma pişman ettiler. Elektronik aletlerde her zaman problemler çıkabilir, fabrikadan arızalı olabilir ona bir lafım yok ama yapılan muamele, ilgi alaka koca bir sıfır.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  15 Nisan
  16:33

  Teknosa müşteri ilişkilerinden aradılar. Şubeden söylediklerinin aynısını söylüyorlar. Herhangi bir şekilde yardımcı olmadılar. Madem yardımcı olamıyorsunuz neden arıyorsunuz. Siz siz olun sakın ola şubelerden gidip telefon beyaz eşya televizyon almayın. Şubeye gidin beğenin internetten sipariş edin çünkü internetten alınca 14 gün koşulsuz şartsız iade değişim garantisi var. Aksi takdirde Teknosa sizi de mağdur edecektir.

 • 15 Nisan
  16:15

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com