05 Nisan 2013

Teknosa Kullanmadığım Halde İade Edemiyorum!

10.03.2013 tarihinde ümraniye Teknosa mağazasından aldığım ürünü yeni taşındığım binada ki sistemlere uymaması sebebiyle iade etmek için mağazaya gittiğimde ürünü teslim alamayacaklarını ilettiler. Sebep olarak paketin açılmış olması belirtiliyordu.

Henüz kullanılmamış olan hasarsız sorunsuz ürünümü neden iade alınmadığı ile ilgili müşteri hizmetlerine yazdığım yazıda prosedürleri gereği alamayacaklarını, internet sitesinden almış olsam olabileceğini mağazadan almış olduğum için kabul etmediklerini öne sürüyorlar. Tüketici hakları gereği 1 ay içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkım mevcut iken sorunumu çözmemeleri hiç uygun değildir.

Mustafa 48 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa05 Nisan 2013

    Telefon görüşmesini tamamladık telefon konuşması yapmamın bana bir faydası olmayacağını belirtmiştim olmadı da aynı söylemlerle bana gene çözüm bulmadılar mağduriyetim devam etmektedir.

  • Mustafa05 Nisan 2013

    Telefon ile görüşme yaptım ben müşteri hizmetleri yetkilileri ile bana verilen cevap paket açık olduğu için iade alınamıyor olduğu. tekrar telefonla görüşme yapmanın mevcut durumda bir değişiklik yapmayacağı kanaatindeyim. Telefonum açık ve müsaitim mağduriyetimi gideriyor olacak iseler telefonlarını bekliyorum.

  • Teknosa Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön