Teknosa Kullanıcı Hatası!

Yesim C. |

Teknosa' dan 1, 5 yıl önce satın aldığımız Playstation3 ün hdmi girişi çalışmadığını farkettik farklı televizyonlarda denedik. Yeni HDMI kablosu satın aldık ama bir türlü HDMI görüntüsüne ulaşamadık. Satın aldığımız Cevahir Teknosaya gittiğimizde önce yeni bir Playstation vereceklerini söylediler.

Biz yeni Playstationı beklerken gelip bize bu kullanıcı hatasıdır biz karşılamayız dediler. HDMI girişine nasıl bir uygulama yaptık ki diye sorunca da hiçbir şey söyleyemediler. Teknosa kafasına göre iş yapıyor. HDMI girişi olduğu yerde duruyor ne yerinden çıkma var ne de hasar. Tüketici haklarına başvurup hakkımı alacağım.

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  16:02

  Sayın Yetkili,  Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.  Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır.  Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz.  Saygılarımızla,

  TeknoAsist Merkezi  İletisim Bilgileri :

  TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com