02 Nisan 2013

Teknosa Kötü Ürün Satıyormuş!

Yaklaşık 1 hafta önce gittiğim teknosa alanya alanyum AVM mağazanızda, Promotörünüz kendi mallarını satmak için baktığım diğer markaları kötüledi. Sadece fujifilm almam için beni o ürünlere itti. Kendisinden şüphelendim ve siz fujifilm çalışanı mısınız diye sordum.

Kendisi beni resmen saf yerine koymaya çalışıp sinirli bir şekilde ben teknosa çalışanıyım dedi. uzatmadım ve tamam dedim. Başka reyonda çalışan teknosa personeline sordum. Kendisinin fujifilm promotörü olduğunu söyledi. Teknosa bünyesinde çalışanlara gerekli eğitimleri vermiyor mu ?

Anıl 95 Okunma

Cevaplar

  • Anıl 17 Aralık 2017

    Teknosa'nın aaaa. n... .

  • Anıl 04 Nisan 2013

    Tekrar arayabilirsiniz

  • Teknosa Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön