07 Mayıs 2013

Teknosa Klonlanmış Telefon Sattı!

Faturalı ve üstüne birde para verip Teknoasist garantisi yaptırdığım telefonumun imesi klonlaşmış Teknosa 1 aydır bir sorunu çözemiyor.ey Teknosa hakkımı helal etmediğim Teknosa satış yaparken Teknoasist garantisi yaparken iyide ürün satışı sonrası takip sıfır. .hakkımı helal etmiyorum.

Ahmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 08 Mayıs 2013

    telefonun imei si klonlaşmış ne ben arayabiliyorum ne de beni arayanlar bana ulaşabiliyor.o kadar çok müşteri memnuniyetini gözeten teknosa neden diğer bana ulaşacağı numaralardan bana ulaşmıyor.kendi numaramı zaten kullanamıyorum.2 farklı numara vermişim teknoloji özürlü teknosa bu diğer iki numaradan bana ulaşılamıyor mu yoksa teknosa numara mı çekiyor.

  • Teknosa Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön