17 Temmuz 2013

Teknosa Klonlanmış Telefon!

07.08.2009'da Edremit-Teknosa' dan aldığım Samsung marka E1075 model cep telefonum klonlandığı için Turkcell tarafından Haziranda mesajla uyarıldı. IMEI numarasının gerçek sahibi olduğumu kanıtlayamazsam telefonumun 07.07.2013 tarihinde görüşmeye kapatılacağı belirtildi.

Teknosa mağazasına faturamla birlikte giderek durumu anlattım. Benden gerekli evrakları alıp yanlışlığı düzeltmek üzere ithalatçı firmaya bildireceklerini söylediler. Buna rağmen telefonum 16.07.2013 günü kapatıldı.

Aynı gün Teknosa mağazasına giderek durumu tekrar anlattım fakat beni BTK'ya yönlendirdiler. BTK'yı aradığımda Teknosa' nın ithalatçı firma ile sorunu çözeceği belirtildi. Teknosa duruma ilgisiz kaldığı için mağdurum.

İşıl 94 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön