01 Kasım 2016

Teknosa Kırılmaz Camın Garantisine Bakın!

Önel Teknosa'dan 24.03.2016'da Samsung N9 Galaxy Note 4 aldım ve kırılmaz cam taktırmak istedim. Bana kırılmaz cam çeşitlerini gösterdiler ve gösterdikleri çeşitler arasında 49,90 TL fiyatında bir camın 2 yıl garantisinin olduğunu eğer o camı alırsam 2 yıl boyunca isteğim zaman istediğim kadar değiştirme imkanımın olduğunu söylediler. Bende onu taktırdım. Sanırım birkaç ay içinde 2 kere hava aldığı için camı değiştirdiler. İstanbul'da İstinyePark Teknosa'ya gittiğimde böyle bir garantinin olamayacağını söylediler.

Tekrar Karabük'e geldiğimde buradaki firmanıza gittim ve artık o üründe garantilerinin bittiğini değiştiremeyeceğini söylediler. Benim şikayetçi olduğum kısım bir ürüne 2 yıl garanti verip de daha garantisi bitmeden artık garantisi yok diye nasıl diyebilirler! Verdikleri garantiye neye göre inanacağız? ''Faturanızı getirmeniz yeterli hangi Teknosa'ya gitseniz değiştirebilirsiniz'' dedikleri halde!

Havva 432 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla     TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön