Teknosa Kırık Süpürge!

Nalan Şeker G. |

Teknosa'dan aldığım, Philips süpürgenin kutusunu açtığımda torba haznesinin kapağının kırık olduğunu fark ettim. Mağazada sadece çekişini kontrol etmiştim. Ertesi gün ürünü Teknosa şubesine götürdüm.

Ürünü kullanmadığımızı söylemiştim (gün içinde eşim makineyi tekrar denemiş o yüzden haberim yoktu kullanıldığından). Torbasında toz olduğu için kullanılmış, işlem yapamayız dediler. Kullanmadık dediniz kullanmışsınız burasını siz kırmışsınızdır gibi suçlamalarda bulundular.

Kullanılmamış olsaydı farklı ne yapacaktınız diye sorduğumda, cevap veremediler. Size tavsiyem Teknosa'dan özellikle indirimli ürünleri alırken, içini açıp motoruna kadar kontrol etmeniz.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nalan Şeker G.
  26 Ocak
  10:35

  Politikamiz böyle demek için aradılar. Ben de bundan sonra daha düzgün is yapan firmalarla calisacagimi, müşteriye siz kirmissinizdir demekten ote yardimi olmayan sözde kurumsal firmalardan bütün tanidimlarimi uzak tutacagimi bildirdim.

 • 26 Ocak
  09:46

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com