07 Eylül 2013

Teknosa Kasko Yaptığı Cihaz Bekletmiş Servise Bile Göndermemiş!

Teknosa'dan kaskolu aldığım telefonu bir süre sonra arızası nedeniyle servise verilmek üzere mağazaya verdim. 23 gün sonra telefonum verildi ancak çalışmıyordu. Tekrar iade ettim, 10 gün sonra servisi aradığımda ellerine bir gün önce ulaştığını ve kendilerine ilk defa geldiğini ilettiler.

Üzerinden 20 gün geçmesine rağmen gelişme olmadı. Teknosa'ya güvenerek kaskolu olarak aldığım ürünü 2 aydır kullanamamaktayım, bu nedenle telefon edinmek zorunda kaldım bu nedenle telefonu iade almak da istemiyorum.

Ya yeni bir telefon verilmesini ya da ücretinin iadesini istiyorum. Şikayetimin çözülmemesi halinde elimdeki süresi dolmuş servis kağıdı ile tüketici heyetine başvuracağım.

Büşra 100 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön