06 Mayıs 2013

Teknosa Kararına Rağmen Para İadesi Yapılmaması!

Afyon Afium Teknosadan almış olduğum Logitech marka ses sisteminin arızalı olduğunu farkettim. Değişim için mağazaya gittiğimde ürünü değiştiremeyeceklerini tamir için servise gönderebileceklerini söylediler. Tamir için servise gönderilmesini kabul ettim. Servis dönüşü üzerinde derin çizikler olduğunu gördüm.

Mağaza yetkilisine ürünü bu şekilde kabul edemeyeceğimi söyledim. Bizim sorunumuz değil denilerek Logitech firmasına şikayeti iletmem önerildi. Bu durum karşında tüketici sorunları hakem heyetine başvurdum. Heyet ürün bedelinin iadesine kararı verdi. Karar metninde nakit olarak iade edilmesi yazdığı halde mağaza heyet kararına uymamakla birlikte çek vermekte ısrar etmektedir.

Sabri 88 Okunma

Cevaplar

  • Sabri11 Mayıs 2013

    Bugün tekno asist tarafından arandım ve iade tutarını nakit olarak şubeden alabileceğim söylendi. Şubeye gittim tutar iade edildi. Tekno asist merkezindeki yardımcı olan kişiye teşekkür ederim.

  • Sabri09 Mayıs 2013

    Dört gün önce tekno asist tarafından arandım. Biz şubeyle görüşelim tekrar arayacağız denildi. Hâlâ bekliyorum. Bakalım kaç gün daha bekleyeceğim!

  • Teknosa Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn. Yetkili ; Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir. Konuyu bilgilerinize sunariz. Saygilarimizla, İletisim Bilgileri : Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön