Teknosa Kampanya Kapsamında Satın Almak İstediğim Ürünü Satın Alamıyorum.

Mesut A. |

15/12/2014 günü saat 23:15 civarında AEG Ff65712 m0p Model bulaşık makinesini "KDV Kadar İndirim" kampanyasından yararlanarak satın almak istedim. Ancak Kredi Kartımın limiti yeterli olmasına rağmen satın alma işlemim sistem kaynaklı teknik bir arıza nedeni ile başarısız oldu.

Bunun üzerine 4445599 Teknosa Asist Merkezi üzerinden satın almak üzere saat 23:30 civarında
aradım. 27 dakika bekledikten sonra saat 23:53 civarında görevliye ulaştım. Satın alma aşaması tamamlanmak üzereyken saatin 00:00 olması nedeni ile üründeki indirimden faydalanamayacağım
bildirildi. İtirazım da kabul edilmedi. Bu nedenlerle sepetime KDV indirimi uygulanmasını ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Ürün Fiyatı Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Erişim Online Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut A.
  24 Aralık
  08:54

  Her ne kadar gerekli bilgilendirme yapıldığı bildirilmiş ise de itirazıma verilen cevap talebimin uygun görülmediği şeklinde olmuştur. Uzun yıllardır teknosa mağazaları ve teknosa.com müşterisi olarak haklı müşteri memnuniyeti açısından verilen yanıt üzüntü ile karşılanmıştır. Ancak normalde bir kaç dakika içerisinde sonuçlanabilecek bir işlemin neden 45 dakika içerisinde sonuçlanmadığı ve kdv indirimine dair reklamın neden ertesi gün saat 16:00'a kadar web sitesinde yayınlandığını yönünde açıklama yapılmamıştır. Satın alma işlemi tamamlanmak üzereyken kusura bakmayın gün bitti artık kampanyadan yararlamazsınız şeklinde cevap verilmesine dair de bir açıklama yapılmamıştır.

 • 23 Aralık
  17:33

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com