Teknosa İşe Yaramayan Ürün Değişimi!

Ali Osman U. |

07. 08. 2013 tarihinde İstanbul Cevahir Teknosa'dan aldığım LG Nexus 4 marka telefonun ahizesi cızırtı yapıyordu. Aynı telefonu aynı yazılımla kullanan arkadaşımda deneme yaparak sorunun bendeki cihaza özgü olduğunu gördüm.

Ürünü Teknosa Pendik Sahil şubesine götürerek sorunumu paylaştım. Onlar da durumun üründen kaynaklı olabileceğini söylediler ve ürünü alalı 4 gün olduğu için "değişim" talebiyle LG'ye kontrole gönderdiler. LG Vintek'e giden telefonu 8 gündür takip ediyordum. Servis bugün itibarıyla cihazın sorunsuz bulunduğuna dair dönüş yaptı.

Bu ürünü mevcut haliyle kabul etmiyorum. Cayma hakkı için ambalajın açılmaması gerekiyormuş. Bu sorun ambalaj açılmadan nasıl tespit edilir acaba.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Osman U.
  24 Ağustos
  17:47

  Telefonumu Sirkeci\'deki cep telefonu dükkanlarından almış olsaydım, yaşadığım soruna çok daha çabuk ve pratik bir çözüm üretirlerdi. Teknosa\'nın ürün değişim / ücret iade politikasını kınıyorum. Haklı olduğum bu süreçte haksız duruma düşürülürsem Tüketici Mahkemesi\'ne başvuracağım.

 • 22 Ağustos
  15:54

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

 • Ali Osman U.
  22 Ağustos
  15:06

  Güncelleme: LG Vintek servisi ile yaptığım görüşmemin ardından sorunsuz bulunan ürünüm kalite kontrolden geçmedi ve şu an değişim ürünü bekliyorum. Ürünüm teknik servis tarafından kusurlu bulunmasına rağmen halen neyi beklediğimi anlamış değilim.

  Ürünü Teknosa'dan aldım, elimde ürünün kusurlu bulunduğuna dair onay da var. Ancak parasını hemen ödediğim ürüne, Teknosa-LG arasındaki saçma işbirliği yüzünden bir süre daha kavuşamayacağım. Artık ürünü değil, paramı istiyorum. LG'den değişim ürünü geldiğinde faturamla birlikte yeni telefonu iade edeceğim.