16 Mayıs 2016

Teknosa İnternet Sitesine Güvenip Ürün Almak...

Teknosa internet sitesinden geçtiğimiz yıl aldığım buzdolabının "No. Frost" değil "low frost" olduğunu geçtiğimiz günlerde "bu dolap kar yapıyor" diye çağırdığım yetkili teknik servis söyleyince fark ettim.

Oysa ürün Teknosa internet sitesinde No. Frost olarak geçiyordu (ve halen geçiyor). Faturanın üzerinde de net şekilde No. Frost ürün olarak geçiyor. Teknosa 'yı aradım, bizim kayıtlarımızda ürün No. Frost! Siemens i arayın iade isteyin deyip, üzerine arama kaydının da kapatıldığına dair mail attılar.

Şimdi, sattığınız ürünü doğru bilgilerle satma sorumluluğu sizde, markada değil. Satıcı sizsiniz. Yanlış bilgi vererek satılan mal ayıplı mal statüsüne girer. Acilen ürünü geri almanız, ya para iadesi ya da aynı markanın yeni, aynı özelliklerine sahip ancak No. Frost bir ürünü ile değişimini talep ediyorum. Bu konu çözülmediği durumda da her kanaldan dile getireceğimi bilmenizi isterim.

Başak 68 Okunma

Cevaplar

  • Başak24 Mayıs 2016

    söz konusu şikayetin üzerinden bir hafta geçti, ilk gün "kaydınız alındı, size döneceğiz" telefonundan sonra ses seda çıkmadı. Sonra ben aradım, süreç ne durumda diye, bekliyoruz ancak aciliyetini not ediyoruz dendi. Yapılacak tek şey: sitedeki bilgi hatasını tespit edip (benim 5 dakikamı aldı Siemens sitesinden ürünü kontrol etmem), doğru spesifikasyondaki ürünle değişim yapacaksınız. Şikayet süreci böyle yönetilmez. Şu haliyle yukarıdaki yanıt göz boyamadan öteye geçmiyor.

  • Teknosa Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön