Teknosa İnternet Sitesinden Alınan Ürünün Teslim Edilmemesi.

Metin A. |

223695415 No. İle siparişle internet üzerinden iPad Mini satın aldım. Ürün mağazaya teslimat şeklinde olduğundan kişisel hesap üzerinde halen "tedarik ediliyor" gözüküyor. Teslimat 1 haftadır gelmediği için konuyu daha önce 2 kere Teknosa'ya bildirdim. Ankara Ankamall mağazasından aranarak ürünün geldiği, gelip almam gerektiği söylendi. Mağazaya gittiğimde telefonla arayan görevli siparişin düşmüş gözüktüğünü teslim yapamayacağını söyledi.

Mağaza müdürü de teslim yapamayacaklarını konuyu istersem 444'e numara şikayet edebileceğimi aktardı. Neden mağazaya çağırdıklarını, parası ödenmiş ürünü nasıl iptal ettiklerini sorduğumda ilgisiz bir tavırla istersem para iadesi yapacaklarını söyledi.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin A.
  09 Ocak
  00:23

  Son derece kontrolsüz ve Teknosa\'nın kendisinin de müdahale edemediği bir teknik altyapı ile internet satışı yapılıyor. İnternet üzerinden aldığım ürünü sorunu aktardığım Teknosa yönetim kurulunun devreye girmesi üzerine ve 2 kere mağazaya giderek alabildim.

 • 04 Ocak
  12:31

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com