05 Ekim 2015

Teknosa İndirim Çekini Kullandırmıyor!

Bu hep benim başıma mı geliyor emin değilim ama Teknosa.com bıkmadan usanmadan beni mağdur ediyor. En son geç gelen kargodan dolayı şikayetçi olmuştum. Şimdi de o alışverişten kazanmış olduğum ve hakkım olan 240 TL hediye çekini sırf Teknosa.com'un sistemsel hatası yüzünden kullanamadım. Kendileri de bunu kabul ettiler.
Dahası 25 Eylül de çözüm bulmaları gereken soruna hala çözüm bulamadılar. Her gün aradım. Herhalde 100 dakika konuştum. Sonunda bıktım ve beklemeye başladım. Hala ses seda yok.
Üstelik şimdi ürüne hediye çeki vermelerinin anlamı da yok. Kart kampanyası bitti, 50 TL oradan zararım var 50 TL'de zam geldi.
Demek oluyor ki hediye çeki diye bir şey yok.

Mustafa 78 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa08 Ekim 2015

    Çeki tekrar tanımladılar ama telefona zam geldi. Parapuan kampanyası da yok. Çözdük diye arıyorlar ama çok geç kaldıklarının farkında değiller. İnsanda heves bırakmıyorlar. Hatayı kendisi yapıyor bedelini bize ödetiyor. Böyle şey olur mu? Teknosa.com'un güvenilirliği hakkında ciddi kuşkularım var. Sürekli hata yapıyorlar. Bu sitede hata olmaması mümkün değil. Hediye çeki veriyor diye Teknosa'dan ürün almayın. Kullanmanıza izin vermiyorlar. Benden söylemesi.

  • Mustafa07 Ekim 2015

    Herhangi bir çözüm bulamıyorlar. Teknosa.com dan alışveriş yaptığımız için suç bizde sanırım.

  • Teknosa Temsilcisi05 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön