Teknosa İndirim Çekini Kullandırmıyor!

Mustafa Tuğrul F. |

Bu hep benim başıma mı geliyor emin değilim ama Teknosa.com bıkmadan usanmadan beni mağdur ediyor. En son geç gelen kargodan dolayı şikayetçi olmuştum. Şimdi de o alışverişten kazanmış olduğum ve hakkım olan 240 TL hediye çekini sırf Teknosa.com'un sistemsel hatası yüzünden kullanamadım. Kendileri de bunu kabul ettiler.
Dahası 25 Eylül de çözüm bulmaları gereken soruna hala çözüm bulamadılar. Her gün aradım. Herhalde 100 dakika konuştum. Sonunda bıktım ve beklemeye başladım. Hala ses seda yok.
Üstelik şimdi ürüne hediye çeki vermelerinin anlamı da yok. Kart kampanyası bitti, 50 TL oradan zararım var 50 TL'de zam geldi.
Demek oluyor ki hediye çeki diye bir şey yok.

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Tuğrul F.
  08 Ekim
  09:29

  Çeki tekrar tanımladılar ama telefona zam geldi. Parapuan kampanyası da yok. Çözdük diye arıyorlar ama çok geç kaldıklarının farkında değiller. İnsanda heves bırakmıyorlar. Hatayı kendisi yapıyor bedelini bize ödetiyor. Böyle şey olur mu?
  Teknosa.com'un güvenilirliği hakkında ciddi kuşkularım var. Sürekli hata yapıyorlar. Bu sitede hata olmaması mümkün değil. Hediye çeki veriyor diye Teknosa'dan ürün almayın. Kullanmanıza izin vermiyorlar. Benden söylemesi.

 • Mustafa Tuğrul F.
  07 Ekim
  11:08

  Herhangi bir çözüm bulamıyorlar. Teknosa.com dan alışveriş yaptığımız için suç bizde sanırım.

 • 05 Ekim
  10:58

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com