Teknosa İmei Numarası Klonlanmış Telefon!

Yalçın I. |

01. 06. 2013 tarihinde Kocaeli Teknosa'dan aldığım LG marka cep telefonuma geçen günlerde gelen ****123 imei numaralı telefonunuz klonlanmıştır, aldığınız yere başvurunuz mesajı üzerine Teknosa'ya gittiğimde yetkili müdür tarafından konuşmalarım; Bizlik bir şey yok fakat ben size tek bir numaradan telefonunuzu açtırabilirim demesidir.

Kabul etmiyorum dediğimde bana söylediği o zaman nereye istersen git şikayet et demesidir. Teknosa A.Ş. ben bu telefonu güvenilir bir şirket diye Teknosa'dan aldım, sizin sunduğunuz öneriyi ben kendim de yapardım. Sattığınız ürünün arkasında durun.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel İlgisizliği Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçın I.
  26 Ağustos
  05:56

  Teknosa müşteri hizmetleri beni aradi şikayetime cevap verdi cevap ise çok şaşırtıcı ilginç ötesi.sizin söylediğinizin aynısını mağazanızdaki müdürünüzde söyledi.siz gene bana yardımcı olamadınız sorunumu çözemediniz.çok merak ediyorum ihtar mektubuna ne tür bir cevap vereceksiniz

 • 23 Ağustos
  18:18

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com