11 Nisan 2013

Teknosa İmei Kopyalanmış Cep Telefonu Satmak!

Cevahir Teknosa'dan Nokia C3 cep telefonu satın aldım. Aradan geçen zaman diliminde telefonuma gelen mesaj da "Telefonunuz klonlu olduğu için telefonunuz kullanılmayacaktır" diye mesaj aldım. Teknosa müşteri servisini aramam da çözüm üretemeyeceklerini ısrarla kendileri ile alakalı bir durumun olmadığını sorunu Nokia ile çözebileceğimi belirttiler.

Nokia yı aramamın sonrasında herhangi bir sorunun olmadığı tarafıma söylendiler. Ancak şu an itibari ile telefonum kapatılmış durumda. IMEI sorgulama sayfasında telefonumun kopyalandığı bilgisi var. Teknosanın bu umursamaz davranışı ve sorunu çözmek için klişeleşmiş çağrı merkezi sohbetinden başka bir şey üretememiştir.

Özlem 168 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön