25 Temmuz 2013

Teknosa İmei Klonlama!

353***92 İMEİ nolu, üreticisi Samsung Korea Pazar olan, modeli GT-S5620 olan telefon orijinal olarak Forum Mersin Teknosa mağazasından alınmıştır. Kullanıcısı o tarihten beri 053***4 telefon numarası sahibi A.A.'tur. Bunların yaptığı kopyalama dolayısıyla şuanda mağdur durumdayız.

Üstüne geçen süre dolayısıyla faturanın bulunması da güçleşmiştir. Teknosa Çağrı merkezinde faturaya geçmiş olabilecek telefonları vermemize rağmen kayda rastlamamış. Aynı zamanda almış olabileceğimiz tarih aralığını, İMEİ numarasını, modeli ve faturada olması gereken isimleri vermemize rağmen bizden tam tarih istenmekte ve yardımcı olunmamaktadır. Tam tarih verilmesi imkansızdır.

Alper 367 Okunma

Cevaplar

  • Alper 26 Temmuz 2013

    Tekrar ulaşmaya çalışırsanız görüşebilirsiniz.İyi çalışmalar.

  • Teknosa Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini 4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön