04 Nisan 2013

Teknosa İlgisizlik!

Mart 2013 te Kartal Real AVM' deki Teknosa dan Dell 5521 notebook aldım. Mağazaya yeni geldiği için teşhire çıkmamıştı kutusuyla windows 8 i aktive edip teslim ettiler. Evde Fanın çok rahatsız edici, gürültülü çalıştığını farkettim. 1-2 saat sonra geri getirdim. teknik elemanları baktı ve normal dedi.

Ben normal olmadığını ve iade etmek istediğimi belirttim. Mağaza satışlarında iade almadıklarını ve ancak Servisten iade veya değişim yazısı alırsam değiştireceklerini söylediler. Uzun lafın kısası hiç bir şey yapmadılar ilgilenmediler ve 0800 Lü bir servis numarası verdiler. o numarada sürekli meşgul ve yurtdışı numarası, forumlardan 0216 lı numaraya ulaştım. Yani Teknosa dan asla bişey almam..

Ali 226 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön