Teknosa İki Haftadır Teslim Edilemeyen Ürün!

Emre Ç. |

28 Ağustos 2015'te Teknosa'nın internet mağazasında yaptığı kampanyadan Sony Eurasia marka kulaklık aldım. Ürünü mağazadan teslim almayı tercih ettim. Siparişimi vermemin üzerinden iki hafta (toplamda 10 iş günü) geçti. Ürün hala mağazaya ulaşmadı. Çağrı merkezini defalarca aradım, hep şikayetimi kaydettiler ama geri dönüş olmadı.

Sadece geçen hafta Cumartesi günü birisi beni aradı, bir aksaklık olduğunu ve en kısa sürede çözeceklerini söyledi. Bunun üzerinden bir hafta geçti ama ürün hala yok. Teknosa siparişlerde ödemeyi peşin alıyor. Parayı alıp ürünü teslim etmeyene bir firmadır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Ç.
  18 Eylül
  15:17

  Şikayetim sonrasında Teknosa'dan arandım, arayan kişi tarafından haklı bulundum, ancak durum yine de düzelmedi. Siparişim benden onay alınmadan iptal edildi. Üstelik utanmadan internet sitesine "iade edildi" yazılmış, sanki ben alıp geri vermişim gibi. Teknosa mesafeli satış sözleşmesinin 5. maddesine göre satıcı ürünü tedarik edememesi durumunda herhangi bir işlem yapmadan önce alıcının onayını almak zorunda, ama benden onay alınmadı. Müşterilerden para toplayıp daha sonra keyfi olarak siparişleri iptal etmek dolandırıcılıktır. Teknosa'dan dolandırıcılık yaptığı için şikayetçiyim.

 • Emre Ç.
  17 Eylül
  16:21

  28 Ağustos 2015'te Teknosa'nın internet sitesi üzerinden sipariş ettiğim ürün iki haftadan uzun süre boyunca teslim edilmedi. Daha önce de bunu 3707508 numaralı şikayetimde belirttim. Teknosa şimdi bu siparişleri keyfi olarak iptal ediyor. Ödemeleri peşin alıp daha sonra "ürün stokta kalmamış, kısmet değilmiş" diye siparişi iptal etmek dolandırıcılıktır. Ben müşteri temsilcisine iade kabul etmediğimi söylemiştim. Benimle birlikte sipariş veren diğer arkadaşlarıma ürün teslim edildi. Bazı müşterilerin ürünü alabilmesi, diğerlerinin böyle oyalanıp ondan sonra siparişlerin iptal edilmesi hiçbir şekilde açıklanamaz. Sipariş ettiğim ürünün en kısa zamanda teslim edilmesini talep ediyorum.

 • 12 Eylül
  12:49

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com