05 Nisan 2013

Teknosa İademi Gerçekleştirmiyor!

Teknosadan aldığım navigasyon cihazımla ilgili Tüketici Hakem Heyeti 26.02.2013 tarihinde iade kararı verdi. Bununla ilgili kararımı iademi almak için Teknosa mağazasına götürdüm fakat müşteri hizmetlerini aramam gerektiği söylendi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri ikametgah adresime iademi alabilmem için bir evrak göndereceğini ve bu evrakla birlikte iademi alabileceğimi iletti.

2 haftadır bekliyorum herhangi bir evrak gelmedi ve ne zaman gönderileceği ile ilgili bilgi veremeyeceklerini söylediler. Bugün yine müşteri hizmetlerini aradım konuyla ilgili tarafıma hemen geri dönüş yapılacağı söylendi fakat yine geri dönüş yok.

Gülhan 38 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön