17 Ekim 2016

Teknosa İade ve Değişim Hakkının Uygulanmaması

07.10.2016 tarihinde 87*** nolu irsaliye ile elime ulaşan televizyonum için kurulum ekibi 11.10.2016 tarihinde evimde siparişin kurulumunu gerçekleştirdi. Birkaç gündür alışmaya çalıştığımız halde televizyon kapalıyken ışık yansımalarından çok rahatsız olduk ve ürünü değiştirme / iade talebinde bulunduk. Satın aldığım Marmara Forum mağazasına tam 2 kere aynı talep ile gittim ve olumsuz dönüş aldım. 3300 TL para verip satın aldığım ve iki günde pişman olduğum bu ürün için hiçbir şekilde iade be değişim hakkımın olmadığı söyleniyor. Bu kadar çözümden uzak ve samimiyetsiz yaklaşımı bu firmaya yakıştıramadım ve bir daha asla alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Satış sonrası hizmetlerde çok başarısız buldum.

Zeynep 155 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

  • Zeynep 15 Ekim 2016

    Ayrıca, çağrı merkezinde yapılacak bir şey olmadığını bildirdi ve gerekli yasal şikayetlerimizi ilgili yerlere ileteceğimi bildirmeme rağmen benş kazanmak için ve yardımcı olabilmek için hiçbir caba sarfetmediler. Çok pişman olduk çok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön