31 Ekim 2016

Teknosa İade Sorunu!

5 gün önce Teknosa Mağazası'ndan satın almış olduğum Tp-Link TD9970 model modemi yaşamış olduğum sıkıntılar üzerine tekrar aynı mağazaya iade etmek istedim fakat mağaza idaresi önce kutusu açılmış bir ürünü iade alamayacaklarını belirttiler, kutusunu açmadan ürünün arızasını nasıl anlayabileceğimi sorduğumda ise, ürünü bu şekilde kullanmaya devam etmem gerektiğini söylediler. Yaşadığım sorunu detaylıca anlatmam üzerine ise, eğer talep edersem ürünü servise gönderebileceklerini, arıza tespit edildiği takdirde firmanın ürünü yenileyebileceğinden bahsettiler.

Yalnız ben hatalı ürünü servise göndermek, servisten çıkmasını falan beklemek istemiyorum. Zaten hatalı bir ürün satın alarak yeterince mağdur olmuşum, bu süre içerisinde daha fazla mağdur olmak istemiyorum.

Buğra 356 Okunma

Cevaplar

 • Buğra31 Ekim 2016

  Bu arada ürünü satın aldığım mağaza iade almamak konusunda oldukça ısrarlı davranıyor. Şuna emin olabilirsiniz ki, ben internetten alışveriş yapmayı da malum herkes gibi gayet iyi bilirdim. Ama sırf böyle sıkıntılarla karşılaşma ihtimaline karşı yüz yüze görüşebileceğim bir muhatabım olsun, elden alışveriş yapmak her zaman daha iyidir düşünceleri ile mağazadan alışveriş yaptım. nereden bilebilirdim ki Teknosa mağazasına kadar gelerek alışveriş yapan müşterilerini bu şekilde mağdur etsin!

 • Buğra31 Ekim 2016

  Müşteri Hizmetleri'nin anlayamadığı ya da işlerine gelmediği için anlamak istemediği bir durum var. Ben cihazı servise göndermek değil, ben cihazı aldığım yere iade etmek istiyorum. Ben 169 lirayı cihazı birkaç gün sonra servise göndermek için vermedim! Kendilerini biraz olsun müşterinin yerine koyabilseler ortada hiçbir sıkıntı kalmayacak aslında.

 • Buğra31 Ekim 2016

  Teknosa'dan bu benim ilk alışverişim değildi ama son alışverişimin de olmamasını dilerdim ve daimi bir müşteri olarak Teknosa ile sorun yaşamayı elbette istemezdim. Ama bu yanlış zihniyet ile müşteri ilişkilerine devam edilmesi ve dolayısı ile yaşadığımız sorunun çözülememesi üzerine yasal haklarımı kullanacağımı bildirmek isterim.

 • Buğra31 Ekim 2016

  "Hemen ertesi gün mağazamıza götürmüş olsaydınız iade işleminiz gerçekleşebilirdi. " şeklinde bir yanıt aldım. İnternet ya da telefon yerine mağazanızdan alışveriş yapmak mıdır yani benim suçum? Günlerce TP-Link Müşteri Hizmetleri'ni aradım, sorunu çözebilmek adına elimden geleni yaptım ama ne yazık ki başarılı olmadı ve artık ürünün iadesini istemek benim en doğal hakkım.

 • Teknosa Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön