Onur S. Teşekkür Mesajı

sorun çözüldü uzun zaman aldı ama sonunda sorunum çözüldü

Teknosa İade İşlemi!

Onur S. |

Teknik servise gönderdiğim ürünün 17.10.2014'te 20 günlük iş günü süresi dolduğunda Teknosa İstanbul form müşteri hizmetlerine gittiğimde yasal süre dolmuş para iadesi yada sıfır ürün ile değişim yapılacak dendi sıfır ürünü verin dedim stokta yok dendi para iadesi için ise iade faturası kesilmesi gerekiyor dendi (faturası kurum adına kesildiği için).

Bende bunun üzerine firmamın muhasebesinden iade faturası kestirip 20 10 2014 tarihinde iade faturası ile birlikte evraklarımı Teknosa müşteri hizmetlerine (from İstanbul) a ilettim bugün itibari ile (28.10.2014) 8 gündür param yatmadı para iadesi yapılacak diye tek çekim başka bir telefon aldım. Kartın ödemesi geliyor 3 4 kere aramama rağmen net.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur S.
  06 Kasım
  22:20

  sorun çözüldü uzun zaman aldı ama sonunda sorunum çözüldü

 • Onur S.
  02 Kasım
  11:59

  12 gun geçmesine ragmen iade işlemim hala gerçeklesmedi

 • Onur S.
  02 Kasım
  11:57

  her aramama çok kibar cevaplar veriyorlar ama sorun çözülmüyor 10 ayın 20 sinde iade faturamı teslim ettim teknosa ya bugun ayın 11 ayın 2 si 12 gundur basit bir işlemi gerçekleştiremiyorlar paramı halen alamadım para iadesi yapılacak dendiğinde uzun süredir telefonsuz oldugum için tek çekim telefon aldım kartın son gunu 2 gun geçti bu kadar geç ödeme yapacaklarını bilmiyordum

 • 30 Ekim
  14:19

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com