18 Eylül 2015

Teknosa İade İçin Muhatap Bulamadım!

2 adet ürün aldım 2'si de kullanılmış geldi. Bu sefer ürünleri iade etmek istedim muhatap bulamadım. Bin çeşit güçlük çıkardılar. Zorla da olsa ürünleri iade ettim bu sefer de hediye çeki kullandınız diye (kullanmadım) para kesileceğini belirttiler. Bakın arkadaşlar ben hukuk mücadelesine başlayacağım.

Sakın bana değerli müşterimiz, başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz gibi samimiyetten uzak, gerçek dışı bir cevap yazmayın.

Tansu 317 Okunma

Cevaplar

  • Tansu25 Eylül 2015

    Uzunca bir çabalamanın ardından hata düzeltildi. Takriben 3 dakikada yapılabilen bir işlem için 15 gün uğraştım, terslendim, horlandım. İşi düşenlerin Allah yardımcısı olsun. İşlemin duzeltilmesi nedeni ile yinevde teşekkür ederim.

  • Tansu22 Eylül 2015

    Dönüş yapılmadığı gibi bir de devamlı birileri Twitter, Facebook gibi sitelerden iletişim bilgilerimi istiyor sonra yine arayan soran yok. Sakın aldanmayın bu firmaya.

  • Teknosa Temsilcisi18 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön