Teknosa İade İçin Muhatap Bulamadım!

Tansu S. |

2 adet ürün aldım 2'si de kullanılmış geldi. Bu sefer ürünleri iade etmek istedim muhatap bulamadım. Bin çeşit güçlük çıkardılar. Zorla da olsa ürünleri iade ettim bu sefer de hediye çeki kullandınız diye (kullanmadım) para kesileceğini belirttiler. Bakın arkadaşlar ben hukuk mücadelesine başlayacağım.

Sakın bana değerli müşterimiz, başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz gibi samimiyetten uzak, gerçek dışı bir cevap yazmayın.

Etiketler :

Ürün İade Online Ürün/Ü.Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tansu S.
  25 Eylül
  22:37

  Uzunca bir çabalamanın ardından hata düzeltildi. Takriben 3 dakikada yapılabilen bir işlem için 15 gün uğraştım, terslendim, horlandım. İşi düşenlerin Allah yardımcısı olsun. İşlemin duzeltilmesi nedeni ile yinevde teşekkür ederim.

 • Tansu S.
  22 Eylül
  18:16

  Dönüş yapılmadığı gibi bir de devamlı birileri Twitter, Facebook gibi sitelerden iletişim bilgilerimi istiyor sonra yine arayan soran yok. Sakın aldanmayın bu firmaya.

 • 18 Eylül
  09:35

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com