Teknosa İade Çeki Problemi!

Reşit Özbey F. |

Aldığımız ürünü herhangi sebeplerle kutusu açılmadan kargo getirir getirmez iadesini yaptım ve nakit olarak değil iade çeki olarak verildi nakit olarak verilmesi gerekirken neden parayı tekrar harcamamız için iade çeki verirler ki!

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reşit Özbey F.
  12 Temmuz
  15:23

  1 ay içerisinde paramızı geri almak gibi bir hakkımız varmış fakat 2 buçuk ay geçti veremeyiz diyorlar ve ben teknosa'dan alışveriş yapmak istemiyorum isterlerse diğer mağazalara karşı çok daha düşük fiyata verseler bile ben paramı istiyorum ve bir daha teknosa'dan içeriye adım atmak istemiyorum. Nakit ödediğim ücreti paketi açmadan problemlerimden dolayı iade edip neden paramı alamıyorum neden çek yerine ilk önce para teklif edilmiyor bu bir hiledir tüketici haklarına şikayet edeceğim Teknosa'yı ve etrafımdaki kimseye tavsiye etmeyeceğim 0 prestij 0 kalite.

 • 07 Temmuz
  17:39

  Değerli Müşterimiz,  Oncelikle Teknosa’yi tercih ettiginiz ve talebinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.  Talebiniz ile ilgili size ulaşarak, gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,  İletisim Bilgileri :

  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com

 • 07 Temmuz
  17:25

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com