21 Haziran 2013

Teknosa İade Almıyor!

Bursa Kent Meydanı AVM' den aldığım, Nokia c5-03 marka aldığım cep telefonum 3 gün sonra sistemsel olarak (döndü) arızalandı. Teknosa' ya geri iade için başvurduk. Tabi ki onların cevabı da çok ilginç oldu. Siz bu cep telefonunun sim kartını takıp açmışsınız.

Allah aşkına, telefonu ben ne için aldım. E**** ve M****' tan bir ürün aldığınız zaman 15 gün içinde koşulsuz iade edebiliyorsunuz. Teknosa' da, bırakın 15 gün deneme süresini, problemli ürünlerinin dahi değişimini yapamıyor.

Ertan 77 Okunma

Cevaplar

  • Ertan 12 Eylül 2014

    firma alakasız.

  • Teknosa Temsilcisi21 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön