28 Ekim 2016

Teknosa Hediye Çekleri Sorunu.

27.10.16 tarihinde Samsung J5 cihaz almak üzere Profilo AVM mağazanıza gitmiş bulunuyorum. Hediye çekleri ile ödemek istememden kaynaklı mağaza yöneticisinin umursamaz, saygısız davranışlarından, beni bekletmesi ve yardımcı olmaması nedeniyle şikayetçiyim. Hediye çeki kullanmak istiyorsam, çek bedelinin üzerine çıkmamı ya da 98 TL elden vermemi söylemesi, rica etmeme rağmen ben 15 dk kılıf ararken yardımcı olmayıp sonradan gelip "o olmaz o telefona" demesi gibi tok satıcı davranışları ile prim alamayacak olmasının yarası beni rahatsız etmiştir.

Hediye çeklerimin tarihinin geçmesi nedeniyle işlemi tamamlayamadık, hakkını yiyemem istersen telefon no. arkadaşa bırakın merkeze soralım dedi. Kurumsal anlaşma akabinde bize verilmiş olan çekleri kullanırken sürekli aynı sorunu yaşıyoruz. Çalışanlarınıza eğitim verirken göz önünde bulundurulmasını rica ederim.

Çağla 122 Okunma

Cevaplar

 • Çağla 28 Ekim 2016

  Merhaba, teyit etmek için aranmış bulunuyorum, hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

 • Teknosa Temsilcisi28 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön